🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cassiopeia Light Brown & Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Cassiopeia |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
Select Title
From $39.00
Cassiopeia Light Brown & Beige Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images






Cassiopeia Light Brown & Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Cassiopeia |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cassiopeia |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |























