🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Casscoe Area Rug - Clearance
| Collection: | Casscoe |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Medium Brown, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $59.00
Casscoe Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images








Casscoe Area Rug - Clearance
| Collection: | Casscoe |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Medium Brown, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Casscoe |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Medium Brown, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























