🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cassadaga Area Carpet
| Collection: | Cassadaga |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Teal, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Cassadaga Area Carpet—
$119.00
$35.70More Images





Cassadaga Area Carpet
| Collection: | Cassadaga |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Teal, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cassadaga |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Teal, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























