🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carversville Ice Blue Botanical Wool Rug - Clearance
| Collection: | Carversville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Carversville Ice Blue Botanical Wool Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images











Carversville Ice Blue Botanical Wool Rug - Clearance
| Collection: | Carversville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carversville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |























