🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carrier Clearance Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Carrier |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $49.00
Carrier Clearance Jute Carpet - Clearance—
$49.00
More Images






Carrier Clearance Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Carrier |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carrier |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























