🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carpio Carpet - Clearance
| Collection: | Carpio |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Light Brown, Light Sage, Medium Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Carpio Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Carpio Carpet - Clearance
| Collection: | Carpio |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Light Brown, Light Sage, Medium Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carpio |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Light Brown, Light Sage, Medium Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























