🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carly Area Rug - Clearance
| Collection: | Carly |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Wool, 30% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Carly Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Carly Area Rug - Clearance
| Collection: | Carly |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Wool, 30% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carly |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Wool, 30% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























