🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carlton Area Rug - Clearance
| Collection: | Carlton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Denim, Pale Blue, Taupe, Dark Red, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Carlton Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Carlton Area Rug - Clearance
| Collection: | Carlton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Denim, Pale Blue, Taupe, Dark Red, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carlton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Denim, Pale Blue, Taupe, Dark Red, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |























