🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Carlotta Area Carpet - Clearance
| Collection: | Carlotta |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $69.00
Carlotta Area Carpet - Clearance—
$69.00
More Images



Carlotta Area Carpet - Clearance
| Collection: | Carlotta |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carlotta |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























