🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Caramoran Premium Rug - Clearance
| Collection: | Caramoran |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Caramoran Premium Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images




Caramoran Premium Rug - Clearance
| Collection: | Caramoran |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caramoran |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |























