🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cansu Pink & Cream Dotted Area Rug
| Collection: | Cansu |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Blue, Pale Pink, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
Cansu Pink & Cream Dotted Area Rug—
$49.00
More Images



















Cansu Pink & Cream Dotted Area Rug
| Collection: | Cansu |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Blue, Pale Pink, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cansu |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Blue, Pale Pink, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























