🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Canoe Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Canoe |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Translucent |
| Material: | Fixture: Iron, Hemp |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Ivory |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 5 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$125.70
Original: $419.00
-70%Canoe Ceiling Light - Clearance—
$419.00
$125.70More Images




Canoe Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Canoe |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Translucent |
| Material: | Fixture: Iron, Hemp |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Ivory |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 5 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Canoe |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Translucent |
| Material: | Fixture: Iron, Hemp |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Ivory |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 5 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |























