
Camberwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Camberwell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.02" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images







Camberwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Camberwell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.02" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Camberwell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.02" |























