🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Calum Blue & Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Calum |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional Classic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Calum Blue & Gray Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images















Calum Blue & Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Calum |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional Classic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Calum |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional Classic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























