🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Calhoun Area Carpet - Clearance
| Collection: | Calhoun |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $99.00
Calhoun Area Carpet - Clearance—
$99.00
More Images



Calhoun Area Carpet - Clearance
| Collection: | Calhoun |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Calhoun |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























