🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cairnbrook Area Carpet - Clearance
| Collection: | Cairnbrook |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Pale Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Cairnbrook Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images



Cairnbrook Area Carpet - Clearance
| Collection: | Cairnbrook |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Pale Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cairnbrook |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Pale Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |























