🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Caelum White Wool-Blend Rug
| Collection: | Caelum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Caelum White Wool-Blend Rug—
$129.00
$38.70More Images









Caelum White Wool-Blend Rug
| Collection: | Caelum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caelum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























