🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cadwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Cadwell |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Dark Brown, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Cadwell Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Cadwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Cadwell |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Dark Brown, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cadwell |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Dark Brown, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























