🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cabcab Area Rug - Clearance
| Collection: | Cabcab |
|---|---|
| Colors: | Off White, Medium Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Cabcab Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images










Cabcab Area Rug - Clearance
| Collection: | Cabcab |
|---|---|
| Colors: | Off White, Medium Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cabcab |
|---|---|
| Colors: | Off White, Medium Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |























