🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cabarroguis Area Rug
| Collection: | Cabarroguis |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Cabarroguis Area Rug—
$99.00
$29.70More Images

















Cabarroguis Area Rug
| Collection: | Cabarroguis |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cabarroguis |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |























