🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Byron Area Rug - Clearance
| Collection: | Byron |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Byron Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Byron Area Rug - Clearance
| Collection: | Byron |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Byron |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























