🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Byfield Carpet - Clearance
| Collection: | Byfield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Byfield Carpet - Clearance—
$109.00
$32.70More Images


Byfield Carpet - Clearance
| Collection: | Byfield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Byfield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























