🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buxton Area Rug - Clearance
| Collection: | Buxton |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Olive, Tan, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Buxton Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Buxton Area Rug - Clearance
| Collection: | Buxton |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Olive, Tan, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buxton |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Olive, Tan, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.39" |























