🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bushong Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Bushong |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Blue, Teal, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Bushong Jute Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Bushong Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Bushong |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Blue, Teal, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bushong |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Blue, Teal, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























