🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buse Hand Woven Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Buse |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
Buse Hand Woven Beige Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images






Buse Hand Woven Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Buse |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buse |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























