🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Burlington Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Burlington |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Burlington Clearance Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images






Burlington Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Burlington |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burlington |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























