🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Burham Area Rug - Clearance
| Collection: | Burham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Dusty Pink, Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Burham Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images







Burham Area Rug - Clearance
| Collection: | Burham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Dusty Pink, Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Dusty Pink, Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























