🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bulgarra Dalmatian Print Carpet - Clearance
| Collection: | Bulgarra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Bulgarra Dalmatian Print Carpet - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Bulgarra Dalmatian Print Carpet - Clearance
| Collection: | Bulgarra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bulgarra |
|---|---|
| Colors: | Beige, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























