🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buldon Area Rug - Clearance
| Collection: | Buldon |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Light Blue, Medium Gray, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $59.00
Buldon Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images






Buldon Area Rug - Clearance
| Collection: | Buldon |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Light Blue, Medium Gray, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buldon |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Light Blue, Medium Gray, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























