🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buguey Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Maigo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Gray, Light Gray, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Buguey Blue Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images











Buguey Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Maigo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Gray, Light Gray, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maigo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Gray, Light Gray, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |























