
Buckner Blue Ikat Rug - Clearance
| Collection: | Buckner |
|---|---|
| Colors: | White, Navy, Denim, Dark Brown, Medium Gray, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images










Buckner Blue Ikat Rug - Clearance
| Collection: | Buckner |
|---|---|
| Colors: | White, Navy, Denim, Dark Brown, Medium Gray, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buckner |
|---|---|
| Colors: | White, Navy, Denim, Dark Brown, Medium Gray, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























