🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buckman Area Rug - Clearance
| Collection: | Buckman |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Beige, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Chenille-Cotton, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Buckman Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Buckman Area Rug - Clearance
| Collection: | Buckman |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Beige, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Chenille-Cotton, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buckman |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Beige, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Chenille-Cotton, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























