🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Buckhaven Black Southwestern Area Rug
| Collection: | Midpines |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Buckhaven Black Southwestern Area Rug—
$59.00
$17.70More Images











Buckhaven Black Southwestern Area Rug
| Collection: | Midpines |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Midpines |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Tan, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |























