🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brynja Cream Area Rug
| Collection: | Brynja |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Light Slate, Light Sage, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Brynja Cream Area Rug—
$79.00
$23.70More Images






Brynja Cream Area Rug
| Collection: | Brynja |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Light Slate, Light Sage, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brynja |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Light Slate, Light Sage, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























