🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brownsdale Area Rug - Promo
| Collection: | Brownsdale |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Brownsdale Area Rug - Promo—
$59.00
$17.70More Images







Brownsdale Area Rug - Promo
| Collection: | Brownsdale |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brownsdale |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























