🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Browder Solid Brown Shag Rug - Clearance
| Collection: | Fleischmanns |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Browder Solid Brown Shag Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Browder Solid Brown Shag Rug - Clearance
| Collection: | Fleischmanns |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fleischmanns |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |























