🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Browder 3x4 Solid Cream Shag Rug - Clearance
| Collection: | Prewitt |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Browder 3x4 Solid Cream Shag Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Browder 3x4 Solid Cream Shag Rug - Clearance
| Collection: | Prewitt |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Prewitt |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.22" |























