🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brothers Beige Wool&Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Brothers |
|---|---|
| Colors: | White, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $49.00
Brothers Beige Wool&Cotton Rug - Clearance—
$49.00
More Images












Brothers Beige Wool&Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Brothers |
|---|---|
| Colors: | White, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brothers |
|---|---|
| Colors: | White, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |























