🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brookwater Hand Tufted Wool-Blend Rug - Clearance
| Collection: | Brookwater |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Polyester, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Brookwater Hand Tufted Wool-Blend Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Brookwater Hand Tufted Wool-Blend Rug - Clearance
| Collection: | Brookwater |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Polyester, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brookwater |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Polyester, 20% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























