🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brooksburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Brooksburg |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Brooksburg Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


Brooksburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Brooksburg |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brooksburg |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























