🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bristolville Premium Leather Rug - Clearance
| Collection: | Bristolville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 100% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Bristolville Premium Leather Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images











Bristolville Premium Leather Rug - Clearance
| Collection: | Bristolville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 100% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bristolville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 100% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |























