🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bridgman Area Rug - Clearance
| Collection: | Bridgman |
|---|---|
| Colors: | Olive, Off White, Dark Brown, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
$155.70
Original: $519.00
-70%Bridgman Area Rug - Clearance—
$519.00
$155.70Bridgman Area Rug - Clearance
| Collection: | Bridgman |
|---|---|
| Colors: | Olive, Off White, Dark Brown, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bridgman |
|---|---|
| Colors: | Olive, Off White, Dark Brown, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























