🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Briana Brown Washable Area Rug
| Collection: | Briana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Chenille-Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $59.00
Briana Brown Washable Area Rug—
$59.00
More Images






Briana Brown Washable Area Rug
| Collection: | Briana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Chenille-Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Briana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Chenille-Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























