🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brevard Striped Area Rug - Clearance
| Collection: | Brevard |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $39.00
Brevard Striped Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images








Brevard Striped Area Rug - Clearance
| Collection: | Brevard |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brevard |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























