🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brenda Crimson Area Rug
| Collection: | Brenda |
|---|---|
| Colors: | Crimson, Sandstone, Olive, Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $79.00
Brenda Crimson Area Rug—
$79.00
More Images












Brenda Crimson Area Rug
| Collection: | Brenda |
|---|---|
| Colors: | Crimson, Sandstone, Olive, Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brenda |
|---|---|
| Colors: | Crimson, Sandstone, Olive, Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























