🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brend Rust Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Brend |
|---|---|
| Colors: | Navy, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $39.00
Brend Rust Medallion Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images













Brend Rust Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Brend |
|---|---|
| Colors: | Navy, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brend |
|---|---|
| Colors: | Navy, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |




















