🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Breena 3D Solid Brown Washable Area Rug
| Collection: | Breena |
|---|---|
| Colors: | Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Breena 3D Solid Brown Washable Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






Breena 3D Solid Brown Washable Area Rug
| Collection: | Breena |
|---|---|
| Colors: | Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Breena |
|---|---|
| Colors: | Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























