🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Braybrook Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Braybrook |
|---|---|
| Colors: | Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel, Multi-Colored |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$23.70
Original: $79.00
-70%Braybrook Wall Sconces - Clearance—
$79.00
$23.70More Images













Braybrook Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Braybrook |
|---|---|
| Colors: | Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel, Multi-Colored |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Braybrook |
|---|---|
| Colors: | Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel, Multi-Colored |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























