🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brava Area Rug
| Collection: | Brava |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
Brava Area Rug—
$49.00
More Images






Brava Area Rug
| Collection: | Brava |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brava |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 50% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























