🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bramham Area Rug
| Collection: | Bramham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $59.00
Bramham Area Rug—
$59.00
More Images






Bramham Area Rug
| Collection: | Bramham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bramham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























